Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кеба откри дали сеуште е свекор на Северина, ова е неговиот одговор…...

Кеба откри дали сеуште е свекор на Северина, ова е неговиот одговор… (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Медиумите на балканот постојано барат информација плус за бракот на Северина и синот на Кеба, Игор кој очигледно е пред крај откако скоро година дена Северина е во Хрватска и се шпекулира дека има ново момче, но и судејки по последната ситуација каде што не сакала да му отвори врата на Игор кој специјално дошил во Загреб за да разговараат.

Во целата мешаница свекорот Кеба има свој одговор кој го даде во гостувањето во емисијата „Магазин Ин“.

На прашањето „Дали е сè уште свекор?“ Тој даде интересен одговор…

– Се уште да! Јас не се мешам тука, тоа е нивниот живот, заклучи Кеба.

Видеото од емисијата можете да го видите подолу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------