Home INFO Летаа шишиња и пцовки: Анабела , Луна и Гаги направија хаос во...

Летаа шишиња и пцовки: Анабела , Луна и Гаги направија хаос во „Задруга 3“ (ВИДЕО)

реклама:G Natural

И додека со години се исповедаа по таблоидите и низ медиумите на балканов, како изгледал животот во брак и после него, кој кого тепал, навредувал и кој е „црната овца“ во семејството, сега истото тоа можеме да го гледаме на телевизија.

И та во реалното шоу „Задруга 3“, каде под ист покрив за голема сума на пари се заедно Гаги, Анабела и Луна Џогани.

Како што и се очекуваше токму тие доминираат во секојдневните вклучувања каде што постојано се караат, летаат шишиња и се навредуваат.

Нема да го трошиме времето истите да ги преведуваме па ако ептен ве интересира погледнете ги видејата подолу и уверете се за ова што ви го кажавме.

ГАГИ ЈА ГАЃА АНАБЕА СО ФЛАША

АНАБЕЛА СЕ РАСПРАВА СО ЛУНА КОЈ Е ПРЕДАВНИК ВОСЕМЕЈСТВОТО

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------