Home INFO Поздрав од спалната, Карлеуша ги поздрави фановите од спалната со…

Поздрав од спалната, Карлеуша ги поздрави фановите од спалната со…

реклама:G Natural

Секојдневно во медиумите се појавуваат куп фотографии и видеа од Јелена Карлеуша која од свјот дом во карантин не престанува да објавува на својот Инстаграм сексипилни и провокативни фотки.

Но овој пат реши на големо изненадување за промена да ги објави своите ќерки Ника и Атина и дел од моментот кога тие си лежат во спалната соба и уживаат гледајки филм.

Конечно можевме да се увериме дека Карлеуша покрај за фановите има време и за семејството.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------