Home ШОУ БИЗз Мак сцена Лила леташе од врвот на Галичица (фото)

Лила леташе од врвот на Галичица (фото)

реклама:G Natural

Докажа дека е голем авантурист, познатата водителка пред неколку дена за првпат летна со параглајдер од врвот на планината Галичица.

Се разбира, ова го овозможи искусниот параглајдерист Виктор Боев, кој важи за еден од најдобрите во Македонија за овој екстремен спорт.

Се разбира ова ново искуство Лила го сподели со воите фанови на социјалните мрежи на што тие беа воодушевени и изненадени.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------