Home INFO Еве како Меган Маркл се однесува со своите обожватели (ВИДЕО)

Еве како Меган Маркл се однесува со своите обожватели (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Професионалната актерка можеби мораше да се одрекне од својата кариера поради венчавката со принцот Хари, но тоа не значи дека заборави да се прилагодува на ситуациите и брзо да учи. Меган која е родена во Лос Анџелес го потисна својот американски нагласок и сега зборува како да е родена Британка.
Војводката од Сасекс во сите ситуации веќе го користи британскиот акцент.

Во видеото подолу погледнете како актерката комуницира со своите обожаватели.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------