Home INFO Магионичар го згреши трикот, водителката заврши во болница (видео)

Магионичар го згреши трикот, водителката заврши во болница (видео)

реклама:G Natural

Полскиот магионичар некое врме веројатно нема да се занимава со магија, откако последниот трик не му појде од рака.

Во утринската програма на еден полска телевизија, гледачите наместо да гледаат рецепти и по некој интересен трик на крај морале да ги слушаат болните лелекања на водителката на која во рака и се забила шајка.

Магионичарот самоуверено започнал со својот трик и токму кога одлучил да го презентира со помош на водителката, работите тргнале во погрешна насока.

Тој ја фатил водителката за рака и заедно со неа удрил во една вреќичка, но очигледно направил грешка и шајката се забила во раката на водителката.

На водителката и била пружена прва помош во блиската болница и дека и е дадена вакцина против тетанус.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------