Home INFO Дарко Лазиќ повторно ќе се жени, тој од болница нарачал прстен и...

Дарко Лазиќ повторно ќе се жени, тој од болница нарачал прстен и закажал датум за свршувачка

реклама:G Natural

Откако замина од болнизата во Земун, Дарко Лазиќ своето лекување по тешката сообраќајна несреќа го продолжил во бања во Младеновац.

Секојдневно со него се неговата мајка и девојка Марина Гагиќ која што и официјално ќе стане негова свршеница.

Имено Дарко планирал да ја запроси за новогодишната ноќ но со оглед дека сообраќајката ги променила плановите во договор со негов другар кој треб да купи прстен решил свршувачката да се случи на Божиќ.

Инаку Дарко во бања треба да мине 21 ден, а неговото семејство се надева дека за празниците ќе бидат сите заедно дома.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------