Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Марија Шерифовиќ доби понуда за брак!? Еве што одговори… (видео)

Марија Шерифовиќ доби понуда за брак!? Еве што одговори… (видео)

фото:Принтскрин
реклама:G Natural

Откако заради короната Марија Шерифовиќ се заигра во улогата јутјуберка не престанува да снима нови видеа и да ги засмева нејзините следбеници.

Во едно од видејата каде што таа реши да оговара на интересни прашања од фановите таа доби и понуда за брак:
„Сакаш да се омажиш за мене“.
На што без размислување таа одговори:
„Имаме договор“ – по што фановите не престанаа да и пишуваат колку е снаодлива и одлична во оговорите, впрочем видете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------