Home INFO Милиќ Вукашиновиќ: Таа е долгогодишна наркоманка, ова не е првпат! (ВИДЕО)

Милиќ Вукашиновиќ: Таа е долгогодишна наркоманка, ова не е првпат! (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Сега покојната ќерка на познатиот рокер и пред околу два месеци имала обид за самоубиство по што требало да биде пренесена во психијатарска клиника.
Тогаш си ги пресекла вените по што веднаш била хоспитализирана, а кратко по настанот се огласил нејзиниот татко, познатиот Милан Вукашиновиќ.

” Да се разбереме, ова не и се случува првпат! Вакви ситуации доживував и порано. Ова се случува кога има криза за дрога и не би сакал многу да зборувам јавно. Се ова се случува поради наркотиците, таа е долгогодишна наркоманка ” – истакнал музичарот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------