Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Обожавателите во шок: Тања Савиќ ќе оди во затвор?!

Обожавателите во шок: Тања Савиќ ќе оди во затвор?!

реклама:G Natural

Проблемите кај пејачката Тања Савиќ не стивнуваат, па откако јавно проговори за малтретирањето од сопругот и свекрвата и бара начин да си ги види своите деца кои Душан и ги однел во Австралија, Тања сега се соочува со можна затворска казна.

Тања Савиќ отворено проговори за свекрвата и малтретирањето од неа (видео)

Она што после долго време полициските службеници го откриле е дека пејачката нема возачка дозвола а години наназад управува со автомобил ширум Србија.

Како што вели близок извор до пејачката таа на 23 години била да полага возачки испит но никогаш не го положила.
Никој неможе да поверува како до сега таа го управувала своето возило без да биде казнета.

Доколку овие тврдења се точни би можела да заработи казна од 60 дена затвор и парична глоба од 120 000 динари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------