Home INFO Ова се нажешките фотки во бикини на Северина за ова лето (фото)

Ова се нажешките фотки во бикини на Северина за ова лето (фото)

реклама:G Natural

Бурно лето имаше хрватската пејачка Северина па откако го прележа корона вирусот се чини реши да надокнади за целиот карантин и остатокот од летото го помина буквално во бикини со своите пријатели.

Ова се најжешките изданија на Севе објавени на Инатаграм од оваа летна сезона…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------