Home INFO Пејачот Маријан Стојановски е повторно актуелен во медиумите, еве ја причината!

Пејачот Маријан Стојановски е повторно актуелен во медиумите, еве ја причината!

реклама:G Natural

Некогаш беше дел од сите јавни случувања, а изминативе неколку години, Маријан Стојановски целосно се повлече од јавната сцена.

Пејачот во моментов работи во МОБ и од Крушево се пресели во метрополата, а за неговата приватност буквално ништо не се знаеше ниту пишуваше.

Се до денес, откако вчера на социјалните медиуми се појавија фотографии кои се доказ дека Маријан рипнал во тавче.

Имено, пејачот се верил со својата долгогодишна девојка Наташа, а по тој повод направиле веселба во кругот на најблиското семејство.

Маријан, тимот на Хит Портал од срце ти ја честита свршувачката!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------