Home INFO Радио Хит: Избор за најдобри и најлоши јавни фаци во 2019 година

Радио Хит: Избор за најдобри и најлоши јавни фаци во 2019 година

реклама:G Natural

ГЛАСАЊЕТО ПОЧНА!

Бидете дел од нашиот избор за најдобри и најлоши во 2019 година.

„Кого да скокне а кому да дојде Дедо Мраз оваа година?!“

Напишете го вашиот одговор на Фeјсбук или јавете се во нашите вклучувања низ програмата на Радио ХИТ 107,4фм!!!

Дедо Мраз чекаааа!!!!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------