Home INFO Познатиот босански пејач заврши во болница од прекумерна доза на вијагра

Познатиот босански пејач заврши во болница од прекумерна доза на вијагра

реклама:G Natural

Босанскиот пејач Хари Мата Хари деновиве заврши во болница. И во време на епидемија од Корона вирус, Хари побара медицинска помош но за прекумерна употреба на вијагра.

Како што тој кажал на докторот, наместо една тој земал дупла доза која што му предизвикала проблем со срцето и мачнина во градите.

По прегледот бил пуштен на домашно лекување.

Иако оваа информација го обиколи балканот сепак Хари демантира и вели дека неговото срце било здраво како дрен и дека се чуствувал 20 години полад.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------