Home INFO Пред премиерата, погледнете го финалниот трејлер за „The Rise of Skywalker“

Пред премиерата, погледнете го финалниот трејлер за „The Rise of Skywalker“

реклама:G Natural

Обожавателите на „Star Wars“ имаат можност да го погледнат финалниот трејлер за „The Rise of Skywalker“, чија премиера е закажана за 20 декември.

Главните улоги ги имаат Марк Хамил како Лук Скајвокер, Били Ди Вилијамс како Лендо Калрисијан.

Трејлерот завршува со зборовите на Скајвокер, кој вели „Силата нека биде со тебе“, додека втор глас додава „Секогаш“.

„The Rise of Skywalker“ е деветтата и финална епизода од приказната за Скајвокер.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------