Home ШОУ БИЗз Мак сцена Провокативна и секси фолк пејачката Сузана Гавазова во танга ги поздрави фановите

Провокативна и секси фолк пејачката Сузана Гавазова во танга ги поздрави фановите

реклама:G Natural

Една од нашите најзгодни фолкерки Сузана Гавазова, ова лето реши заедно со своето семејство да летува во Грција.

Пред да се врати на професионалните обврски по паузата заради своите ќеркички решила својот одмор да го посвети на своите најмили но и на своето тело, внимавајки на исхраната и секојдневно вежбајки.

Она што ги израдува нејзините фанови е една од фотографиите на која што Сузе е во топ форма, а богами собра и многу воздишки кај обожавателите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------