Home INFO По само три недели од породувањето, Ева Лонгорија изгледа прекрасно! (ФОТО)

По само три недели од породувањето, Ева Лонгорија изгледа прекрасно! (ФОТО)

реклама:G Natural

Ева Лонгорија стана мајка пред само три недели а веќе се врати на работа.
Таа објави фотографија од фото-сесијата, за која беше ангажирана и призна дека тоа било весело жонглирање помеѓу работата и потребите на бебето.

Актерката изгледа прекрасно, исто како и пред бременоста и породувањето!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------