Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Шпекулација или вистина?! Бјонсе и Џеј Зи ќе станат родители по четврти...

Шпекулација или вистина?! Бјонсе и Џеј Зи ќе станат родители по четврти пат

реклама:G Natural

Светските медиуми ги преплави веста дека Бијонсе е повторно бремена со четврто дете.

Шпекулациите започнаа откако пејачката на еден од нејзините последни настапи се појави во фустанот од кој се гледаше обликот на стомакот.

Таа го погали стомакот на сцената, со што ги разгоре гласините дека е повторно бремена, а снимката со брзина на светлината се рашири низ социјалните мрежи.

Бројни портали веднаш го пренесоа тоа, меѓутоа, Бијонсе и Џеј Зи досега не се огласија за веста.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------