Home INFO Што ќе каже принцот Хари за ова? Смее ли Меган Маркл да...

Што ќе каже принцот Хари за ова? Смее ли Меган Маркл да си дозволи ваков изглед? (ФОТО)

реклама:G Natural

Меган Маркл константно е главна тема во светските медиуми.

Иако е миленичка на целиот свет и често добива јавни пофалби за својот изглед, сепак новинарите и јавноста не пропуштаат и жестоко да ја искритикуваат доколку наидат и на најситен детал кој не е својствен за припадник на славното кралско семејство.

Меган неодамна се појави сама на една изложба во кралската академија на уметностите во Лондон.

Војвотката од Сасек заблеска во црн фустан „Живанши“ кој го носеше без градник на што се воодушеви целиот свет, но многу брзо целиот свет се изненади кога самата ја отвори и затвори вратата од автомобилот.

Но, папараците и новинарите заборавија веднаш на овие детали, па се фатија за сосема друг поинтересен детаљ за целиот свет.

Станува збор за нејзините стапала кои според написите на новинарите се доста „запуштени“ и испукани.

Со оглед на тоа дека принцезата е позната по тоа што многу води сметка за својот изглед, ова е голем пропуст и гаф за неа, пишуваат сите светски медиуми, погледнете.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------