Home INFO Што се случува со Викторија Бекам? (ФОТО)

Што се случува со Викторија Бекам? (ФОТО)

реклама:G Natural

Модната дизајнерка и поранешната пејачка Викторија Бекам, без исклучок изгледа одлично.

Викторија на сите официјално појавувања секогаш е дотерана беспрекорно.

Модната креаторка знае да се облече и кога станува збор за помалку официјални настани , како што беше неделава во Њујорк.

Сепак , американските таблоиди забележаа дека не е се така беспрекорно.

Иако има 44 години , по изгледот на рацете би можела да има 20 години повеќе , пишуваат таблоидите. Нејзината рака изгледа како на старица.

Од хотел на Менхетн Викрторија излегла во маскирна војничка јакна , црни панталони и со штикли.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------