Home INFO ВИДЕО:Вака изгледаше Адриана Лима на првата ревија на „Victoria’s Secret“

ВИДЕО:Вака изгледаше Адриана Лима на првата ревија на „Victoria’s Secret“

реклама:G Natural

Адриана Лима е една од најубавите жени на денешницата и е ангел на „Victoria’s Secret“ скоро две децении.

Оваа година таа се прости од познатиот бренд и за последен пат продефилира на модната писта како ангел на Викторија.

Моделот во 1999-година прв пат ја носи долната облека на престижниот бренд, а од тогаш до сега може да заклучиме дека не се променила многу.

Лима тогаш имала само 18-години, но нејзината убавина очигледно е безвременска.
Како изгледала убавата бразилка на првата ревија на „Victoria’s Secret“, погледнете во продолжение.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------