Home INFO Синот на Лепа Брена е во врска со сестрата на Богдана Ражњатовиќ?!

Синот на Лепа Брена е во врска со сестрата на Богдана Ражњатовиќ?!

реклама:G Natural

Стефан Живојиновиќ,синот на Лепа Бренае во врска со Бојана Родиќ, сестрата на Богдана Ражњатовиќ, пренесуваат српсите медиуми.

View this post on Instagram

Vidimo se veceras u @temperament.restaurant ❤️

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on

Парот наводно е во врска скоро четири месеци но сеуште не сакаат да се појавуваат како пар во јавност.

View this post on Instagram

???? @jat_fashion_room

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

Се запознале минатата зима на Копаоник, каде си размениле броеви и започнале да контактираат.

Според извори на месиумите од соседството, Бојана поради Стефан многу често престојува во Белград, а не ја запоставила ни работата па постојано е на релација Тител – Белград.

Стефан добил и покана за свадбата на Вењко и Богдана но во тој период престојувал во Америка.

Дали уште една девојка од семејството на Родиќ ќе стане снаа на позната пејачка, останува да видиме!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------