Home INFO Им стави ли Анџелина Џоли крај на мажите?

Им стави ли Анџелина Џоли крај на мажите?

реклама:G Natural

Тие важеа за најубав пар на планетата, а јавноста не претпоставуваше дека нивната љубов ќе престане.

По бројни несогласувања, сепак бракот на холивуските актери Анџелина Џоли и Бред Пит заврши, а разводот беше пропратен со долгогодишни судски рочишта и борба за старателство над децата.

По разводот, Бред го поврзуваа со неколку жени, а деновиве во светските медиуми како бомба одекна веста дека Анџелина Џоли е во врска со актерката Еван Рејчел Вуд.

Доколку им се верува на светските медиуми и нивните извори, очигледно Џоли свртила нов лист и е во среќна врска со жена.

По објавувањето на веста во американските таблоиди, ниту една од актерките не се огласила па во овој момент останува прашањето дали позади оваа “приказна“ има вистина.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------