Home ШОУ БИЗз Мак сцена Сите секси изданија на Викторија Лоба за ова лето

Сите секси изданија на Викторија Лоба за ова лето

реклама:Велигден со Стаф

Поп-пејачката Викторија Лоба ова лето навистина најде време за да се опушти и да ужива во својот одмор.

Имено таа како и дел од нашата естрада за кои што пишувавме беше на островот Миконос, а деновиве одморот го продолжи во Охрид од каде што сподели нова секси фотографија.

Качена на јахта со македонското знаме позади неа, пејачката позираше среде езеро, и од таму го честиташе празникот Илинден.

Ова се дел од летните фотки кои што таа ги сподели со своите фанови:

Честит ИЛИНДЕН Македонијо! ????

A post shared by L О B А ♥️ (@victorialoba) on

????

A post shared by L О B А ♥️ (@victorialoba) on

????

A post shared by L О B А ♥️ (@victorialoba) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------