Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Се прослави како зомби двојничка на Анџелина Џоли, но на крајот испаднало...

Се прослави како зомби двојничка на Анџелина Џоли, но на крајот испаднало дека се е лага

реклама:G Natural

Сахар Табар од Техеран стана популарна минатата година од кога се појави нејзина фотографија на Инстаграм на која што изгледа како „зомби“ верзија на Аџелина Џоли.

Тогаш во медиумите се пишуваше дека извршила дури 50 операции за таа трансформација, за да подоцна се дознае дека направила само операција на носот, устата и липосукција.

Но благодарение на најновите информации но и подоцна самата Сахар признала дека за изгледот на „Аџелина Џоли зомби“ употребила многу шминка и фотошот.

Ова е доказ дека денеска многу лесно луѓето наседнуваат на се, уверете се и сами.

Im so sexy and i know it ???????????????????????????????????? #angelinajolie

A post shared by Sahar????Tabar (@sahartabar_offcial) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------