Home INFO Случајно или намерно? После Цеца, и Јелена Карлеуша блесна во златен аутфит!

Случајно или намерно? После Цеца, и Јелена Карлеуша блесна во златен аутфит!

реклама:G Natural

За стилот на Јелена Карлеуша нема кој не слушнал.
Пејачката е беспрекорна во изборот на модните комбинации, а овојпат на социјалните мрежи објави видео на кое позира во тесен златен комбилизон кој ги истакна нејзините атрибути.

Неколку денови порано, и нејзината ривакла Цеца можевме да ја видиме во златно издание, и тоа во улога на свекрва на свадбата на нејзиниот син Жељко!

Само одлучете која подобро умее да ја комбинира златната боја!

View this post on Instagram

Golden Barbie ✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

????????

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------