Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сопругот на Јелена Карлеуша како Сулејман, и жената и швалерката ги испратил...

Сопругот на Јелена Карлеуша како Сулејман, и жената и швалерката ги испратил на одмор во ист хотел во Турција (фото)

реклама:Велигден со Стаф

До каде ли ке оди приказната за неверството на Душко Тошиќ сеуште не се знае но секојдневно во јавноста се појавуваат нови детали за неговата афера со дизајнерката Ана.
Фудбалерот очигледно минатиот период подеднакво водел сметка и за својата жена и за шалерката со оглед на тоа дека додека тојбил на припреми тие уживале во луксузен одмор платен од него.

Имено Душко во август минатата година ги пратил и сопругата Јелена Карлеуша но и швалерката Ана во истиот луксузен хотел во Турција каде што редовно престојува тој а при тоа двете за тоа немале појма.

Дека тоа е така пренесува порталот Курир.рс а може да се заклучи кога ќе се споредат фотографиите на Јеца и Ана од тоа летување па да се заклучи дека тие се скоро идентични, видете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------