Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Падна бакнеж во лифт! Дара Бубамара го запали Инстаграм со нова фотка...

Падна бакнеж во лифт! Дара Бубамара го запали Инстаграм со нова фотка со 21 години помладото момче (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Фолк пејачката Дара Бубамара веќе одамна не ја крие својата врска со 21 година помладиот дечко Тони, па така сите нејзини фанови на Инстграм можат постјано да погледнат по некое селфи од парот каде што тие разменуваат нежности.

Последните бакнежи паднаа дедека се возат во лифт а Дара ја објави оваа фотка на своето стори.

Без разлика на сите коментари очигледно Дара ужива со младото момче кое постојано е заедно со неа каде и да оди таа.

Со разголеното тетвирано момче Дара Бубамара го покажа својот украсен дом (фото)

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------