Home INFO ВИДЕО КОЕ ЌЕ ВЕ НАТЕРА ДА РАЗМИСЛИТЕ: Не сакале да седат до...

ВИДЕО КОЕ ЌЕ ВЕ НАТЕРА ДА РАЗМИСЛИТЕ: Не сакале да седат до него, а неколку секунди подоцна сфатиле кој е!

реклама:G Natural

Поучно видео кое ја прикажува дискриминацијата.

Краток филм кој ќе ве остави без зборови.

Животна лекција која ќе ве наведе на размислување.

Погледнете го видеото.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------