Home INFO Во минијатурно бикини, Јелена Карлеуша ужива во Турција /ВИДЕО/

Во минијатурно бикини, Јелена Карлеуша ужива во Турција /ВИДЕО/

реклама:G Natural

Контраверзната пејачка Јелена Карлеуша никогаш не мирува што се однесува до нејзините објави на Истаграм.

И овој пат предизвика лавина коментари и воздишки на последното секси видео од нејзиниот одмор во Турција, во ми нијатурно бикини.

Еве како Карлеуша оди на плажа…

View this post on Instagram

???? #yenge ????????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------