Home INFO Ќерката на Цеца со жешка бикини фото сесија ги шекна фановите /ВИДЕО/

Ќерката на Цеца со жешка бикини фото сесија ги шекна фановите /ВИДЕО/

реклама:G Natural

И ова лето ќерката на Цеца традиционално својот одмор го минува на Миконос, а како и секогаш и овој пат ги загреа своите фанови со куп секси фотографии на кои таа изгледа совршено.

Анастасија Ражнатовиќ редовно ги информира своите следбеници на Инстаграм за тоа како го минува времето, па и овој пат не остана должна за серија жешки бикини фотки.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------