Home INFO ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Мајка монструм му се одмаздувала на бебето зошто ја будело...

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Мајка монструм му се одмаздувала на бебето зошто ја будело навечер

реклама:G Natural

Видеото кое се појави на интернет ја згрози јавноста.

Кејтлин Елис Харди ѕверски ја злоставувала својата деветмесечна ќеркичка и тоа го објавила на Фејсбук.

Оваа жена роденото бебе го мачела во вотербординг, техника која ЦИА ја применува врз затворениците во своите тајни затвори.

Таа на бебето му ставила пешкир преку лице и му истурала вода, а сето тоа го снимила и снимката ја закачила на Фејсбук.

„Одмазда за тоа што ме будеше во секое време во ноќта“, напишала таа во коментарот.

На снимката убаво се гледа и слуша како бебето се бори за здив и кашла. Малечкото дури и се вртело на другата страна за да го избегне давењето, но мајката пак ја полевала со вода.

Мајката мнострум е уапсена а во соопштението на шерифот се наведува дека во време на ова злосторство во куќата биле и нејзините три деца.

Харди платила кауција од 1.500 долари и е на слобода до судењето.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------