Home INFO Запознајте ја младата Ана, најубавиот пилот на светот!

Запознајте ја младата Ана, најубавиот пилот на светот!

реклама:G Natural

Младата Ана Паула Кеспедес од Парагвај, веројатно е најубавиот пилот на светот.

Минатата година таа е прогласена е за мис во својата земја, а во јавноста е популарна по уште една нејзина активност, летањето.

Убавицата станала пилот, а љубовта кон висините ја наследила од својот татко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------