Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Заврши голготата на Тања Савиќ пејачката повторно со синовите (фото)

Заврши голготата на Тања Савиќ пејачката повторно со синовите (фото)

15
реклама:Лето во Банско

Откако помина низ голгота со својот сопруг кој по никоја цена не сакаше да и даде да ги види своите деца, Тања Савиќ конечно ја доби правдата и е заедно со своите синови.

Изминатата година Тања се бореше над правата на децатра преку судот во Австралија каде што живееше откако се омажи. По нејзиното враќање во Србија заради разни изговори нејзиниот сопруг не и дозволи на пејачката да ги види своите синови ниту да допатуваат кај неа.

Откако случајот заврши во нејзина полза конечно Тања објави слика со синовите и им соопшти на следбениците дека е дома со нив:

-„Еве не нас. Среќни. Насмеани. Конечно заедно! Белграде пристигнуваме за точно 26 часа!“, напиша пејачката.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------