Home ШОУ БИЗз Трач 51годишната поранешна Плејбој зајачица го заведе францускиот репрезентативец

51годишната поранешна Плејбој зајачица го заведе францускиот репрезентативец

реклама:G Natural

Памела Андерсон се согласи да стапи во брак со францускиот репрезентативец Адил Рами, соопшти USA Today.

51-годишниот поранешен Плејбој модел го проследи полуфиналето на светското првенство меѓу Франција и Белгија (1: 0), а повеќето забележаа веренички прстен на раката на легендарната актерка од „Спасувачи на плажата“.

Памела се запознава со Рами на филмски фестивал во Кан во 2017 година и оттогаш двајцата се неразделни.

Вечниот секс симбол живее со фудбалерот во неговиот дом во Марсеј, каде тој игра за локалниот Олимпик.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------