Home ШОУ БИЗз Трач 51годишната поранешна Плејбој зајачица го заведе францускиот репрезентативец

51годишната поранешна Плејбој зајачица го заведе францускиот репрезентативец

SHARE

Памела Андерсон се согласи да стапи во брак со францускиот репрезентативец Адил Рами, соопшти USA Today.

51-годишниот поранешен Плејбој модел го проследи полуфиналето на светското првенство меѓу Франција и Белгија (1: 0), а повеќето забележаа веренички прстен на раката на легендарната актерка од „Спасувачи на плажата“.

Памела се запознава со Рами на филмски фестивал во Кан во 2017 година и оттогаш двајцата се неразделни.

Вечниот секс симбол живее со фудбалерот во неговиот дом во Марсеј, каде тој игра за локалниот Олимпик.

РЕКЛАМИ: ---