Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Милијардерот и здодеа, Ријана во кавга со Хасан

Милијардерот и здодеа, Ријана во кавга со Хасан

реклама:G Natural

Како што јавуваат американските таблоиди , за време на одморот во прекрасната Порто Ваљерта , Мексико ,.

Ријана се расправа со момчето. 29- годишниот милијардер Хасан е фотографиран како нешто жолчно со подигнат прст и објаснува на Ријана , која изгледа многу налутено.

Очигледно , има пробелми во рајот , но не се знае поради што се скарала славната двојка.

Минатиот месец се појавија информации дека на поп дивата и здодеало момчето – милијардер и дека нивната врска е во криза. Но , како ќе се развива врската на Ријана и Хасан , не е тешко да се претпостави , пишуваат таблоидите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------