Home INFO Ја претераа: Дневна доза гнасотии од Јелена Карлеуша и Аца Лукас

Ја претераа: Дневна доза гнасотии од Јелена Карлеуша и Аца Лукас

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша е позната во јавноста како жена која нема влакна на јазикот.

Одреден период таа е во отворена војна со нејзиниот некогашен другар, пејачот Аца Лукас.

Навредите си ги упатуваат на своите Инстаграм профили, но се чини дека овојпат претераа и ја згрозија јавноста.

„Единствено предозиранос ќе реши се!“- пејачката го прозва Лукас, кој не чекаше многу за жестоко да и одговори и да ја навреди!

„Некој ќе заврши од дрога, а некој од к*р. Смрт е смрт, како и да е, смрт е смрт“ – напишал Лукас

До кога ќе трае војната не знаеме, но она што е сигурно е дека е крајно време и двајцата да започнат да внимаваат на својот речник!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------