Home INFO Аца Лукас со концерт за комшиите, еве кој му е најдраг обожавател...

Аца Лукас со концерт за комшиите, еве кој му е најдраг обожавател ! (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Познатиот српски пејач Аца Лукас одржа концерт за паметење од својата тераса, со што ги воодушеви своите комшии но и фановите кои преку малите екрани го следеа спектаклот.

Познатиот пејач по концертот се огласи на Инстаграм, и со фотографија откри кој е неговиот најдраг обожавател.

На фотографијата е неговата ќеркичка Викторија, која од својот дом на ТВ екран го следела концертот на својот татко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------