Home INFO Ви треба само лепак и фолијa: Одлична идеја за украсување на велигденските...

Ви треба само лепак и фолијa: Одлична идеја за украсување на велигденските јајца (видео)

реклама:Велигден со Стаф

За празникот Велигден направете прекрасни и креативни Велигденски јајца.

Ви треба само лепак и фолија а постапката е многу едноставна!

Погледнете во видеото!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------