Home INFO Актерската легенда доби дете на 79 години

Актерската легенда доби дете на 79 години

реклама:G Natural

Холивудскиот актер Роберт Де Ниро повторно стана татко.

Среќната вест ја потврди и публицистот на 79 годишниот актер, без да наведе детали за мајката на детето.
Де Ниро има неколку деца на возраст од 11 до 51 година и тоа две од првиот брак, близнаци од врската со актерката Туки Смит.

Де Ниро неколку години е во врска со Тифани Чен, па веројатно таа е и мајката на неговото последно дете.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------