Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Атрибутите во неколку квадрати, Дара Бубамара со секси фотки од тераса (фото)

Атрибутите во неколку квадрати, Дара Бубамара со секси фотки од тераса (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Дара Бубамара на секој начин се труди да ги испровоцира медиумите постојано да биде актуелна но и да ги изненади своите фанови со по некоја секси фотка.

По серијата фотографии од нејзините патувања ова лето таа реши да се фотографира и на балкон, распостилајки ги атрибутите во неколку квадрати, на што фановите полудеа.

View this post on Instagram

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

View this post on Instagram

🌝

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------