Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Атрибутите во неколку квадрати, Дара Бубамара со секси фотки од тераса (фото)

Атрибутите во неколку квадрати, Дара Бубамара со секси фотки од тераса (фото)

16
реклама:Лето во Банско

Дара Бубамара на секој начин се труди да ги испровоцира медиумите постојано да биде актуелна но и да ги изненади своите фанови со по некоја секси фотка.

По серијата фотографии од нејзините патувања ова лето таа реши да се фотографира и на балкон, распостилајки ги атрибутите во неколку квадрати, на што фановите полудеа.

View this post on Instagram

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

View this post on Instagram

🌝

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------