Home INFO Бакшиш од 50 000 евра за Цеца! Фудбалерот Огњен Врањеш својата роденденска...

Бакшиш од 50 000 евра за Цеца! Фудбалерот Огњен Врањеш својата роденденска лумперајка ја направи во сред Атина

реклама:Велигден со Стаф

Скандалознит фудбалер Огњен Врањеш кој што балканот го запозна највеќе по секс скандалот со Јелена Карлеуша во друштво на пријателите и соиграчите од АЕК спектакуларно го прослави својот 30ти роденден.

Тој во еден познат клуб во Атина лумпувал до раните утрински часови, а како специјална гостинка на забавата била Цеца Ражнатовиќ која што дополнително ја загреала атмосверата, а дека тоа било така докажал и бакшишот од 50 000 евра.

По нејзиниот настап забавата продолжила со пејачката Наѓа Голубовиќ која едвај успевала до го задржи микрофонот на кој што постојано пеел славеникот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------