Home INFO Би сакале ли да летувате овде? Хотел сместен во рајот (фото+видео)

Би сакале ли да летувате овде? Хотел сместен во рајот (фото+видео)

реклама:Велигден со Стаф

Ова е веројатно еден од најубавите хотелски ресорти на планетава.

Стаклениот мост во склоп на овој хотел во Мексико ги воодушевува посетителите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------