Home INFO Бил вработен само три дена, а по оваа снимка веднаш добил отказ!...

Бил вработен само три дена, а по оваа снимка веднаш добил отказ! (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Турист кој летал од Ибица кон Мадрид фатил на дело вработен на аеродромот како краде од торбите на патниците. Го снимил дотичниот и веднаш го пријавил кај надлежните.

На снимката се гледа како маж кој е задолжен за багажот на патниците во еден момент отвора торба, зема пренослив безжичен звучник и го става во својот џеб.

По кражбата пристигнала полицијата и ги известила оштетените патници.

Човекот кој го украл звучникот, на аеродромот бил вработен само три дена. Секако го чека отказ!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------