Home INFO Урнебесно: После овој блам, девојкава долго време нема да оди во диско...

Урнебесно: После овој блам, девојкава долго време нема да оди во диско (ВИДЕО)

реклама:ХитКујна канал

Треба да бидете претпазливи со алкохолот, особено во денешно време кога секое ваше пијанство може да заврши на интернет.

Ова на своја кожа го осетила една девојка која поприлично се посрамотила за време на забава во Манчестер.
Девојката дошла до пултот на диџејот и се обидела да нарача коктели.

Што следи потоа, погледнете во видеото!

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“