Home INFO Бившата на Даниел Кајмакоски се закити со оваа титула (ВИДЕО)

Бившата на Даниел Кајмакоски се закити со оваа титула (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

Кристина Димитриеска во јавноста е позната како бивша сопруга на пејачот Даниел Кајмакоски.

23- годишната манекенка по разводот стана актуелна на социјалните медиуми и е се поприсутна во јавноста.

Неодамна учествуваше на натпреварот за убавина „Miss Globe 2019“ кој се одржа во Улцињ, Црна Гора каде се закити со титулата „Мис фотогеничност“.

View this post on Instagram

????????????????????????????????????????????????????????

A post shared by Kristina???? (@kristina.dimitry) on

View this post on Instagram

????????yeees???????? @miki.crnokrak @themissglobe

A post shared by Kristina???? (@kristina.dimitry) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------