Home INFO Братот на Меган Маркл без покрив над главата, сестрата не сака да...

Братот на Меган Маркл без покрив над главата, сестрата не сака да помогне!

реклама:G Natural

На јавноста и е познато дека Меган Маркл нема добри односи со своето семесјство. Таа комуницира единствено со својата мајка, а останатите членови на секој начин се обидуваат се експонираат во јавноста откривајки детали од нејзиниот приватен живот.

Последна е изјавата на братот на Меган кој тврди дека неговото славно презиме поминало лошо во бизнисот и тој изгубил голем број на можности, на крајот завршувајќи без покрив над главата и без пари.

„Јас сум бездомник и би можел да завршам под мост со натпис на картон и да молам за пари“, изјавил тој за The Sun.

„Таа е на кралскиот пиедестал и од таму гледа што се случува со семејството. Требаше да биде похумана кон нас“, изјавил братот, кој најверојатно ќе се врати кај својата мајка во Ново Мексико и таму ќе го продолжи животот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------