Home INFO Братот на Шакира го истепал Пике ?!

Братот на Шакира го истепал Пике ?!

реклама:Лето во Банско

Секојдневно светските медиуми вадат нови пикантерии по разделбата меѓу Шакира и Пике па така што она што денеска се пишува за оваа бивша двојка е информација од „Телемундо“.

Ако може да се верува на новинарката Вероника Бастос братот на Шакира, Тонино Мебарак во една прилика имал физичка пресмета со Пике заради неговата сестра.

Тоа се случило на нивната прва средба по разделбата кога Пике бил излезен со децата на пица.

Но во моментот кога ги враќал на Шакира избила голема кавга меѓу бившите патнери па Тонино сконал со тупаници кон Пике по што расправијата се претворила во тепачка.

За да не кулминира тепачката скокнало дел од обезбедувањето и успеале да ги раздвои.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------