Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бред Пит со неговото здолниште е главен во таблоидите (видео)

Бред Пит со неговото здолниште е главен во таблоидите (видео)

реклама:G Natural

Она што го обиколи светот денеска во таблоидите се фотографиите и видеата од премиерата на новиот филм на Бред Пит.

Иако се работи за нова хит комедија сепак филмот беше засенет од здолништето кое што Бред го носеше како модна комбинација на црвениот тепих.

Филмот, кој беше премиерно прикажан со Бред Пит, е акциона комедија која следи пет убијци во воз, на сите доделени различни, но поврзани мисии. Во филмот глумат и Сандра Булок, Џои Кинг, Зази Бетз и Бад Бани. Режисер е Дејвид Лајч, а сценариото го напиша Зак Олкевич.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------