Home ШОУ БИЗз Балкан Брена како Чак Норис, јавно ги покажа кикбокс вештините

Брена како Чак Норис, јавно ги покажа кикбокс вештините

15
реклама:Лето во Банско

Лепа Брена настапи на боксерски турнир во организација на политичарот Драган Марковиќ Палма, кој одлучи да и’ одржи бесплатен час по бокс. А како изгледа кога популарната пејачка боксува, погледнете сами:

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------